facebook

Dezynfekcja obuwia

Zabiegi podologiczne » Dezynfekcja obuwia

  • Dezynfekcja stóp i obuwia
    Dezynfekcja stóp i obuwia

Masz dosyć nieprzyjemnego zapachu swoich butów? Nadmierne pocenie się stóp jest problemem tysięcy kobiet i mężczyzn. Efektem tego jest brzydka woń unosząca się z wnętrza nawet nowych butów. Nieprzyjemne zapachy mają swoje źródło w rozkładających brud bakteriach, przenoszonych do wnętrza buta przez spoconą stopę i skarpetę. Jedynym sposobem skutecznego usunięcia odoru, jest pozbycie się zanieczyszczeń, a nie ich maskowanie dezodorantami.

 

Klenz – dezynfekuje obuwie z użyciem nanotechnologii

 

Nasz gabinet podologiczny posiada wysokiej jakości urządzenie do dezynfekcji obuwia. Urządzenie Klenz wykorzystuje nanotechnologię, opierającą się na mikro cząsteczkach srebra i cyrkulacji powietrza. Do dezynfekcji obuwia nie jest konieczne oddziaływanie na nie wysokimi temperaturami, wilgocią lub środkami chemicznymi, dzięki czemu metoda jest bezpieczna dla każdego rodzaju butów, jak również ludzi i środowiska.

 

Jak Klenz dezynfekuje brzydko pachnące buty?

Aby pozbyć się odoru z wnętrza obuwia, zostają one poddawane procesowi napowietrzania. Cały zabieg trwa około 10 minut. Ruch powietrza wewnątrz buta rozprowadza po jego wnętrzu ozon wraz z nano cząsteczkami srebra. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji i oczyszczania, powszechnie wykorzystywana na stacjach kosmicznych NASA do uzdatniania wody. Naturalne właściwości dezynfekcyjne ozonu, w połączeniu z antybakteryjnymi właściwościami srebra, gwarantują długo oczekiwany zapach neutralnie pachnących butów. Skuteczność tej metody dezynfekcji jest blisko 100% i dotyczy zarówno nieprzyjemnych zapachów, bakterii i grzybów.

 

Poznaj zalety dezynfekatora Klenz

  •  Skuteczna i bezpieczna dezynfekcja obuwia każdego typu,
  • Metoda przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska, bez użycia chemii,
  • Dezynfekator Klenz nie tylko czyści, ale również odświeża,
  • Zwalcza aż 650 rodzajów bakterii oraz grzyby i pleśń,
  • Najskuteczniejsza metoda niwelacji odoru,
  • Bezinwazyjna dezynfekcja, która wydłuża żywotność obuwia.

 

Dezynfekcja nano srebrem i ozonem nie tylko dla butów

 

Możliwości użycia dezynfekatora Klenz nie ograniczają się wyłącznie od obuwia. Urządzenie może być wykorzystywane do dezynfekcji wielu innych przedmiotów codziennego użytkowania: odzieży, kasków, ochraniaczy, pościeli, galanterii skórzanej, plecaków i toreb, a nawet książek, czasopism, pilotów telewizyjnych i telefonów komórkowych. Ozonowanie i nano srebro dociera do najgłębszych zakamarków przedmiotów, skutecznie je czyszcząc bez użycia wilgoci.

Aby uzyskać oczekiwany efekt dezynfekcji i odświeżania, z czyszczonych przedmiotów należy usunąć największe zanieczyszczenia fizyczne, np. kurz, piasek, kamienie, liście itp.